Buca Halı Yıkama

[box]

Buca halı yıkama şeklinde basit bir arama yaparsanız eğer sizler de bu sektörde çok sayıda firma olduğunu görebilirsiniz ancak bu işi gerçekten layıkıyla yapana ve kalabalık bir çalışan kadrosu ile çok daha kısa sürede halılarınızı sizlere teslim eden firma sayısının az olduğunu görebilirsiniz. Bu işi severek yapan ve işinin hakkını veren deneyimli personel grubu ile yıllardır hız kesmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve daha da önemlisi halılarınız için en iyisi neyse onu yapmaya gayret ediyoruz. Yaşam alanlarında en çok kullanılan ve en fazla kirlenen ürünlerden olan halılar, farklı yapılara sahiptir ve her halı da farklı şekilde dokunmuştur. Yumuşak dokunmuş ve seyrek dokunmuş olan halıların amatörce temizlemesi mümkündür ve çok fazla vakit almaz ancak yine de dibe çöken tozun temizlenmesi için biraz çaba harcamak gerekiyor.

Buca Halı Yıkama
Buca Halı Yıkama

 Buca halı yıkama

Buca halı yıkama ekibi olarak halılarınızı en iyi şekilde ele alıyor ve model konusunda detaylı bir inceleme yaparak gerekli temizleme çalışmalarını sizlere sunuyoruz. Halılarınızın modeli ve türü ne olursa olsun gerekli temizleme çalışmaları daha önceden belirleniyor ve buna göre yola çıkılıyor. Halılarında dibine çökmüş olan zararlı organizmalar, özellikle evinizde bulunan küçük yaştaki çocuklar için en büyük tehlikedir ve sağlıklarına zarar verebilecek mikroorganizmalardır. Bireysel olarak yapacağınız temizlik açıkçası çok fazla etkili olmayacak ve kabataslak bir temizlik olacaktır ancak firmamız çalışanları bu konuda gerçekten deneyim sahibi isimlerdir ve nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini de çok iyi bilmektedirler.

Kusursuz bir çalışma ve ekip çalışması ile birlikte Buca halı yıkama firması halılarınızı çok daha temiz bir şekilde sizlere teslim ediyor. Talepleriniz doğrultusunda ilk olarak halılarınızı sizlerden teslim alıyor ve atölyemize taşıyoruz. Hızlı araçlarımız ile bu işlem çok uzun sürmüyor ve temizleme çalışmalarına da aynı hız ile başlıyoruz. Gerekli çalışma düzeni oluşturulduktan sonra işlem başlıyor ve halılarınız yıkandıktan sonra da özle kuruma odalarına alınıyor. Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra gerekli teslimat da yine hızlı bir şekilde yapılıyor ve halılarınız ilk günkü gibi temiz bir şekilde adreslerinize bırakılıyor.

[/box]