Alsancak Halı Yıkama

[box]

Alsancak halı yıkama firması, sektörün nabzını tutan ve teknolojiyi de yakından takip ederek sektöre kısa sürede entegre etmeyi başaran bir firmadır. Geniş çalışan kadrosu ve kaliteli halı yıkama ürünleri ile birlikte bu sektördeki en iyiler arasında yer alan firmamız, uygun fiyatları ile de sizleri memnun etmeyi başarıyor. Halılarınızı elde yıkamak her zaman içi zahmetli olacaktır ve dibe inmiş olan mikropları da söküp atamayacaktır. Yaşam alanlarınızda kullandığınız ürünlerin temizliği gerçekten önemli özellikle Alsancak gibi İzmir ‘in nadide bölgesinde oturuyorsanız. Çünkü sağlığınızı etkileyen ürünlerdir ve özellikle halı gibi çok fazla üzerine basılan ve kiri çok profesyonel bir şekilde üzerinde tutan ürünler için, temizlik işlemleri çok daha büyük önem arz ediyor.

alsancak halı yıkama

Alsancak Halı Yıkama

Alsancak halı yıkama firması olarak bu konuda fazlasıyla hassas davranıyor ve ürünlerinizin dip köşe temizlenmesi için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Halılar, yapılarına göre farklı kategorilerde ele alınıyor ve ilk olarak çalışanlarımız bunun kararını veriyor. Halılarınızın türüne ve modeline göre bir yıkama politikası belirliyor ve deterjanları da özel olarak seçiyoruz. Elle yıkama çalışmalarında detaylı bire temizlik söz konusu değildir, bu yüzden makineli halı yıkama hizmetlerini tercih ediyor ve daha modern bir çalışma ile sizlere hizmet veriyoruz.

Alsancak halı yıkama ekibi, halılarınızın tamamen temizlenmesi için gerekli incelemeleri yapıyor ve sağlığınızı da en iyi şekilde koruma altına alıyor. Halı dibine yerleşmiş olan mikroorganizmaların en iyi şekilde kökten temizlenmesi için her şeyi yapıyoruz ve profesyonel halı yıkama deterjanları ile birlikte bunu daha kısa sürede başarıyoruz. İzmir Alsancakta bulunan halılarınızın hiçbir şekilde yıpratmadan sorunsuz bir şekilde sizlere sunan firmamız sayesinde sizler de gözünüz kapalı ürünlerinizi firmamıza teslim edebileceksiniz. Halılarınızın modeli ne olursa olsun tereddüt etmeden bizlere ulaşabilirsiniz, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bunun tesbitini en iyi şekilde yapıyor ve nasıl bir çalışma yöntemi izlememiz gerektiğini de kısa sürede belirliyoruz. Sizlere olduğu kadar halılarınıza da değer veriyor ve en iyi şekilde hizmet alması için de elimizden geleni yapıyoruz dilerseniz sizler de firmamız ile iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

[/box]

Balçova Halı Yıkama

Balçova halı yıkama firması olarak teknolojiyi de arkamıza alıyor ve sizler için en kusursuz yıkama çalışmalarını karşınıza çıkarıyoruz. Yaşam alanlarınızda kullandığınız ve gün içerisinde kısa sürede çok daha fazla kirlenen halılarınız, artık kusursuz ekibimiz sayesinde güvenli bir şekilde yıkanıyor. Bu sizlere biraz abartılı gelebilir ancak birçok halı yıkama firmasına giden ürünleriniz geri geldiğinde yıpranmış bir şekilde karşınıza çıkıyor ve ürünlerinizin kullanım ömrü de azalıyor. Kullandığımız deterjan ve teknolojik makineler sayesinde halılarınızı temizlemekle kalmıyor, ömürlerini de en iyi şekilde uzatıyoruz. İlkel yıkama yöntemlerinden yavaş yavaş vazgeçiyoruz ve artık daha modern yıkama hizmetleri ile birlikte hem sizleri, hem de halılarınızı memnun etmeyi başarıyoruz.

balçova halı yıkama

Balçova Halı Yıkama

Gün içerisinde en fazla kullanılan ve en fazla yıpranan ürünler halılar olarak karşımıza çıkıyor ve kendine has yapıya bağlı olarak daha çabuk yıpranan halılar da, daha sorunlu bir şekilde karşınıza çıkıyor. Sık dokunan halıların kirlenmesi çok daha kısa sürede gerçekleşiyor ve ilkel temizlik çalışmaları ile bu ürünleri yıkamak pek de mümkün olmuyor, bu yüzden gereksiz yere vakit kaybetmek ve kendinizi de boş yere yormak yerine sizler de firmamızdan yardım alabilir ve gün içerisinde halılarınızı tertemiz şekilde teslim alabilirsiniz. Balçova halı yıkama firması olarak bu işi en iyi şekilde yapan deneyimli bir ekibe sahibiz ve bu ekip sayesinde çalışmalar çok daha kusursuz bir şekilde karşınıza çıkıyor.

Halı yıkamak her zaman çok zahmetli olmuştur ve az önce de söylediğimiz gibi sık dokunan halılar için bu çok daha sorunlu ve zahmetli bir hal almaktadır. Profesyonel ekibimiz sayesinde halılarınızın türü ne olursa olsun elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve sizlere de ilk günkü görüntüsü ile halılarınızı teslim ediyoruz. Maddi olarak da sizleri çok fazla yormayan firmamız hakkında daha fazla bilgi almak adına web sitemizi ziyaret edebilir ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Kalabalık çalışan kadromuz ve teknolojik halı yıkama makinelerimiz ile birlikte Balçova halı yıkama olarak sizlere çok daha kusursuz ve kaliteli yıkama hizmetleri sunuyoruz.

EFES HALI YIKAMA

Buca Halı Yıkama

[box]

Buca halı yıkama şeklinde basit bir arama yaparsanız eğer sizler de bu sektörde çok sayıda firma olduğunu görebilirsiniz ancak bu işi gerçekten layıkıyla yapana ve kalabalık bir çalışan kadrosu ile çok daha kısa sürede halılarınızı sizlere teslim eden firma sayısının az olduğunu görebilirsiniz. Bu işi severek yapan ve işinin hakkını veren deneyimli personel grubu ile yıllardır hız kesmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve daha da önemlisi halılarınız için en iyisi neyse onu yapmaya gayret ediyoruz. Yaşam alanlarında en çok kullanılan ve en fazla kirlenen ürünlerden olan halılar, farklı yapılara sahiptir ve her halı da farklı şekilde dokunmuştur. Yumuşak dokunmuş ve seyrek dokunmuş olan halıların amatörce temizlemesi mümkündür ve çok fazla vakit almaz ancak yine de dibe çöken tozun temizlenmesi için biraz çaba harcamak gerekiyor.

Buca Halı Yıkama
Buca Halı Yıkama

 Buca halı yıkama

Buca halı yıkama ekibi olarak halılarınızı en iyi şekilde ele alıyor ve model konusunda detaylı bir inceleme yaparak gerekli temizleme çalışmalarını sizlere sunuyoruz. Halılarınızın modeli ve türü ne olursa olsun gerekli temizleme çalışmaları daha önceden belirleniyor ve buna göre yola çıkılıyor. Halılarında dibine çökmüş olan zararlı organizmalar, özellikle evinizde bulunan küçük yaştaki çocuklar için en büyük tehlikedir ve sağlıklarına zarar verebilecek mikroorganizmalardır. Bireysel olarak yapacağınız temizlik açıkçası çok fazla etkili olmayacak ve kabataslak bir temizlik olacaktır ancak firmamız çalışanları bu konuda gerçekten deneyim sahibi isimlerdir ve nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini de çok iyi bilmektedirler.

Kusursuz bir çalışma ve ekip çalışması ile birlikte Buca halı yıkama firması halılarınızı çok daha temiz bir şekilde sizlere teslim ediyor. Talepleriniz doğrultusunda ilk olarak halılarınızı sizlerden teslim alıyor ve atölyemize taşıyoruz. Hızlı araçlarımız ile bu işlem çok uzun sürmüyor ve temizleme çalışmalarına da aynı hız ile başlıyoruz. Gerekli çalışma düzeni oluşturulduktan sonra işlem başlıyor ve halılarınız yıkandıktan sonra da özle kuruma odalarına alınıyor. Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra gerekli teslimat da yine hızlı bir şekilde yapılıyor ve halılarınız ilk günkü gibi temiz bir şekilde adreslerinize bırakılıyor.

[/box]

Halı Temizliğinin Önemi

[box] HALI TEMİZLİĞİNİN ÖNEMİ[/box]izmirde halı yıkama

Araştırmalara göre kirli halılar bazı hastalıklara ve allerjik reaksiyonlara sebep olabilmektedir.

Dışarıdan getirdiğimiz tozlar, yiyecek-içecek ve diğer döküntüler, insan derisinden dökülen ölü deri parçaları, bazı ortamlarda halının üzerine ayakkabıyla basılması ve diğer etkenler, halıları zamanla bir toz ve mikrop yuvası haline getirebilir. Balçova Halı yıkama

Bu durum özellikle astım ve nefes darlığı gibi rahatsızlıkları olanlar ve allerjik bünyeli kişiler üzerinde olumsuz etkiler oluşturur.

Evlerde yapılan halı temizleme uygulamaları yüzeydeki kirlerin ortadan kaldırılmasını ve temiz bir görünümü sağlasa da derinlemesine ve antiallerjik bir temizliği sağlayamaz.

Bunun sağlanması için profesyonel halı yıkama firmalarına başvurmak gerekir.

Birçok evde halılar; bebekler ve çocuklar için bir nevi oyun parkıdır.

Profesyonel halı temizliği uygulamaları sonucunda halılarınız tam anlamıyla temiz ve bakterilerden kurtarılmış bir hale gelir ve çocuklarınız halıda oynarken rahatsızlık duymazsınız.

Halılarınızın yüzeysel temizliğini mutlaka yapmalı, üstlerine bir şey döküldüğünde hemen müdahale etmelisiniz. Fakat iş bakterilerden arındırmaya ve derinlemesine bir temizlik sağlanmasına geldiğinde bu; profesyonellerin işidir.

[box type=”info”] Halılarınızın temizliği için tercih edeceğiniz firmayı da titizlikle seçmeniz gerekir.[/box]

Halı Yıkama Makinasının Özellikleri

[box]

 • Makinenin tüm aksami paslanmaz 304 kalite krom sasi.
 • Üstün mukavemetli, tüm deterjan türevlerine dayanikli konveyör bant.
 • Hali kalinligina göre ayarlanabilen hassas firça baski sistemi.
 • Konveyör bant hizinin operatör tarafindan ayarlanabilme imkani.
 • Tam fonksiyonlu, dokunmatik LCD kumanda paneli.
 • Otomatik basinçli deterjan püskürtme sistemi.
 • Otomatik basinçli su püskürtme sistemi ile mükemmel su tasarrufu.
 • Hali ebatini ayarlayabilen hassas fotosel ölçüm sistemi.
 • Otomatik hali sarma sistemi.
 • Etkili ve derinlemesine temizlik için altili hassas baski ayarli firça sistemi, otomatik rulo firça sistemi, otomatik hiz ayarli gel-beri sistemi.
 • Gelistirilmis emniyet sistemleri.
 • Elektrik tasarrufu saglayan üstün performansli, uzun ömürlü redüktör ve motor.
 • konak halı yıkama

[/box]

izmirde halı yıkama

izmirde halı yıkama

İzmirde bir çok firma tarafından halı yıkama hizmeti yapılmaktadır. Fakat her firmanın kalitesi farklıdır. Kimisi detaysız bir şekilde halınızı yıkar kimisi otomobil yıkama aletleriyle halınızı yıkar kimisi de halı yıkama makineleriyle halınızı köşe bucak temizlemektedir. Halı yıkama konusunda kimseye güvenemiyorsanız bizi arayarak hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İş yerlerinizde veya ofislerinizde bulunan halılar kaldırılamayacak kadar ağır ise bu tip halıları yıkamada da çözüm sunmaktayız.  İzmir’de birçok firma tarafından halı yıkama hizmeti yapılmaktadır. Biz firmamız olarak müşterilerimize en kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktayız. Kesinlikle halılarınızda yırtılma, renk sararması, iz bırakma, deterjan kalıntısı gibi durumlar söz konusu değildir. Halılarınız özel halı yıkama makinelerimizde dezenfekte edilmektedir. izmirde halı yıkama firmamızı kesintisiz telefon desteği ile arayarak istediğiniz zaman ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Halı yıkamanız için sunduğumuz hizmetler şunlardır;

izmirde halı yıkama
izmirde halı yıkama

Halılarınız belirlenen günde evinizden özel araçlarımızla yüklenmektedir.
Müşterilerimizden alınan halılar halı yıkama merkezimize getirildiğinde diğer müşterilerin halılarıyla karışmasın diye özel kodlar yapıştırılır.
Yıkanmadan önce halılarınızın tozları özel makinelerimizle alınmaktadır. Bu makinamız dakikada 150.000 vuruş yapar ve bu sayede toz, kum, saç gibi kirleri halınızdan söküp almaktadır. Bu işlemler kapalı ortamda yapılmaktadır. Halılarınızdan çıkan tozlar torbalarda biriktirilmektedir. Bu sayede çevreye zarar verilmemektedir.
Halılarınızın toz alma işlemi bittikten sonra el değmeden halı yıkama makinalarına atılmaktadır. Halınızın tipine göre deterjan kullanımı otomatik olarak ayarlanmaktadır.
Halı yıkama makinesinde özel bulunan UV ışınlar ile halılarınız mikroplardan kurtulmaktadır.
Halı yıkama makinesinde yıkanmış olan halılarınız daha sonrasında sıkma makinesine atılmaktadır.
Halı sıkma makinesi sayesinde %97 oranında halınızdan suyu arındırmaktadır.
Halınızda deterjan kalıntısı kesinlikle kalmamaktadır. Ayrıca PH değerinin nötr olmasından dolayı halının sıkılması yapılırken tekrardan bir kez su ile durulanmaktadır. Bu sayede doğal nötralizasyon elde edilerek PH değeri normale döndürülmektedir.
Bütün işlemler bittikten sonra halınız kuruması için asılmaktadır. Halınız kuruduktan sonra özenli bir şekilde sarılarak izmirde halı yıkama firmamızın özel ambalajları ile sarılmaktadır. Daha sonrasında paketlenmiş olan halılarınız özel araçlarımızla kapınıza kadar getirilmektedir.

Halı yıkama Sektörü

[box type=”info”] Halı temizleme işleri yapan bazı firmaların tanıtım ve reklam yazılarından, bu işletmelerin sektörün geçmişinden daha da uzun süreli bir tecrübeye sahip oldukları anlaşılmakta ve müşterilerin doğal olarak farkına varmadıkları bu durum profesyonel halı yıkama firmaları tarafından hayretle karşılanmaktadır. Örneğin İstanbul’da halı yıkama sektörü içerisindeki geçmişi 5 yıldan fazla olan az sayıda firma varken, bazı firmaların 15-20 yıldır bu işi yaptıkları, daha doğrusu yaptıklarını iddia ettikleri görülmektedir.[/box]

[box] Oto yıkama işleri yapan bazı yerlerin bile halı temizleme işleri aldıkları bilinirse tablonun enteresanlığı daha iyi anlaşılacaktır. Halı yıkama sektörü içerisinde hizmet veren profesyonel halı temizleme şirketleri kaliteli malzemeler ve doğru uygulamalarla hizmet verirken, korsan firmaların sunduğu hizmetlerin böyle bir kaliteye sahip olması, talep ettikleri aşırı ucuz fiyatlar da dikkate alındığında, mümkün değildir. Halılarınızın parlak görünümlü ve uzun ömürlü olması, yapış yapış olmaması, mükemmel bir şekilde ve üzerlerinde hiç kalıntı kalmaksızın yıkanıp durulanması için profesyonel halı yıkamacıları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve sağlıklı ve kaliteli hizmetten taviz vermeyen halı temizliği firmalarının umudu odur ki; uzun vadede ayakta kalanlar, doğru davranan firmalar olacaktır.[/box]

Halı Bakımı

[box]

halı bakımı

Bütçemizden Belli bir miktar ayırarak, belki de bütçemizi zorlayarak aldığımız halılarımızın uzun ömürlü ve dayanıklı olması için bakımlarına halı bakımı konusuna özen göstermek halıların kullanım ömrünü arttırır ve başlangıçtaki hoş görünümlerinin uzun süre devam etmesini sağlar. Kullanılmayan halılar rulo halinde ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza edilmelidir. Halıyı elektrik süpürgesiyle düzenli olarak süpürmek ve bu esnada süpürgeyi halının tüyleriyle paralel yönde kullanmak da halılarınızı korumanızı sağlayacak yöntemler arasındadır. karabağlar halı yıkama

Halıya dökülen sıvıları vakit kaybetmeden kağıt havlu veya benzer bir malzemeyle emdirmek, halıya dökülen katı bir maddeyi bir kaşık yardımıyla yine zaman kaybetmeden almak ve halı temizliği için çamaşır suyu, sirke, deterjan gibi malzemeler kullanmamak gerekir.

Halılarınızın üstündeki ağır eşyaların yerlerini zaman zaman değiştirmeli ve halı üzerinde bıraktıkları izleri de yumuşak bir fırçayla fırçalamalısınız.  özenmemiz ve bu konudaki tavsiyeleri uygulamamız gerekir.

Halıları çırpmaktan ve dövmekten kaçınmak, rutubetten ve evcil hayvanların atıklarından korumak, halıya 50 derece ve üstünde sıcaklığa sahip sıvılar veya materyalleri temas ettirmemek, halı yüzeyinde oluşan lekelere hemen müdahale etmek, titizlikle uygulanması gereken halı bakımı kuralları arasındadır.

[/box]

Halı yıkama firmaları izmir

[box]

İzmir ilinde kaliteli, uzman ve tecrübeli bir halı yıkama firması mı arıyorsunuz? Öyle ise en doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. Halı yıkama firmaları izmir sektöründe İzmir ili içerisinde Türkiye’nin en kaliteli halı yıkama malzemeleri, halı yıkama ekipmanları ve uzman kadromuz ile tamamen titiz ve özenli çalışma ilkelerimizi dayanarak alanımızda en iyi halı yıkama firmalarından birisi olmanın gururu ile yıllardır hizmetinizdeyiz. Sizlere İzmir’in tüm semtleri içerisinde makine halısı yıkama, bütün yöreler için dokuma el veya yün halı yıkama, uzak doğu halılarını yıkama, antika halıları yıkama, ipek halıları yıkama, yerinde koltuk yıkama, kilim yıkama, battaniye yıkama, yerinde halıfleks yıkama, halı tamiri ve benzeri bir çok hizmeti en kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Firmamız İzmir de bulunmakta ve siz değerli müşterilerimize yukarıda yazmış olduğumuz tüm alanları en kalite hizmeti garantili bir şekilde vermektedir. Halılarınızı temizlemek için alındıktan sonra tamamen firmamızın garantisi altına girmektedir.  Yıllar boyuncu halı yıkama sektöründe gelişen teknoloji ve değişen koşullara ayak uydurarak en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunabilmek için  her geçen gün gelişmekte olan firmamız halı yıkama firmaları arasında gerek disiplinli ve hızlı çalışması gerekse misyon ve ilkeleri ile diğer firmalardan öne çıkarak halı sektöründe liderliği elinde bulunduran en büyük firmalardan biri haline gelmiştir.Ayrıca firmamız İzmir için halı yıkama gibi hizmetlerimizden faydalanan tüm müşterilerimize ücretsiz servisi ve benzer uygulamaları ile önceliğini siz müşterilerimize kaliteli hizmet verme haline getiriyor. Ayrıca firmamızın kalite göstergesi  olarak çalıştığımız firma veya tüketicilere her zaman destek sunmaktayız. Çok ucuz firmalara güvenerek neden kendinizi, eşinizi, çocuğunuzu, değerli eşyalarınızı, vaktinizi, maneviyat ve maddiyatınızı riske atasınız ki ?

Firmamızın müşteri temsilcileri sizlere bir telefon kadar uzak. Dilerseniz resmi sitemiz olan www.efeshaliyikama.net adresinde bulunan iletişim bölümü ve iletişim numaralarından bizler ile iletişime geçerek dilerseniz de verdiğimiz hizmetlerimiz, kalitemiz ve firmamız hakkında aklınıza takılan sorulara hızlı bir şekilde vakit kaybetmeden cevap bulabilirsiniz.

[/box]