Alsancak Halı Yıkama

[box]

Alsancak halı yıkama firması, sektörün nabzını tutan ve teknolojiyi de yakından takip ederek sektöre kısa sürede entegre etmeyi başaran bir firmadır. Geniş çalışan kadrosu ve kaliteli halı yıkama ürünleri ile birlikte bu sektördeki en iyiler arasında yer alan firmamız, uygun fiyatları ile de sizleri memnun etmeyi başarıyor. Halılarınızı elde yıkamak her zaman içi zahmetli olacaktır ve dibe inmiş olan mikropları da söküp atamayacaktır. Yaşam alanlarınızda kullandığınız ürünlerin temizliği gerçekten önemli özellikle Alsancak gibi İzmir ‘in nadide bölgesinde oturuyorsanız. Çünkü sağlığınızı etkileyen ürünlerdir ve özellikle halı gibi çok fazla üzerine basılan ve kiri çok profesyonel bir şekilde üzerinde tutan ürünler için, temizlik işlemleri çok daha büyük önem arz ediyor.

alsancak halı yıkama

Alsancak Halı Yıkama

Alsancak halı yıkama firması olarak bu konuda fazlasıyla hassas davranıyor ve ürünlerinizin dip köşe temizlenmesi için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Halılar, yapılarına göre farklı kategorilerde ele alınıyor ve ilk olarak çalışanlarımız bunun kararını veriyor. Halılarınızın türüne ve modeline göre bir yıkama politikası belirliyor ve deterjanları da özel olarak seçiyoruz. Elle yıkama çalışmalarında detaylı bire temizlik söz konusu değildir, bu yüzden makineli halı yıkama hizmetlerini tercih ediyor ve daha modern bir çalışma ile sizlere hizmet veriyoruz.

Alsancak halı yıkama ekibi, halılarınızın tamamen temizlenmesi için gerekli incelemeleri yapıyor ve sağlığınızı da en iyi şekilde koruma altına alıyor. Halı dibine yerleşmiş olan mikroorganizmaların en iyi şekilde kökten temizlenmesi için her şeyi yapıyoruz ve profesyonel halı yıkama deterjanları ile birlikte bunu daha kısa sürede başarıyoruz. İzmir Alsancakta bulunan halılarınızın hiçbir şekilde yıpratmadan sorunsuz bir şekilde sizlere sunan firmamız sayesinde sizler de gözünüz kapalı ürünlerinizi firmamıza teslim edebileceksiniz. Halılarınızın modeli ne olursa olsun tereddüt etmeden bizlere ulaşabilirsiniz, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bunun tesbitini en iyi şekilde yapıyor ve nasıl bir çalışma yöntemi izlememiz gerektiğini de kısa sürede belirliyoruz. Sizlere olduğu kadar halılarınıza da değer veriyor ve en iyi şekilde hizmet alması için de elimizden geleni yapıyoruz dilerseniz sizler de firmamız ile iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

[/box]

Balçova Halı Yıkama

Balçova halı yıkama firması olarak teknolojiyi de arkamıza alıyor ve sizler için en kusursuz yıkama çalışmalarını karşınıza çıkarıyoruz. Yaşam alanlarınızda kullandığınız ve gün içerisinde kısa sürede çok daha fazla kirlenen halılarınız, artık kusursuz ekibimiz sayesinde güvenli bir şekilde yıkanıyor. Bu sizlere biraz abartılı gelebilir ancak birçok halı yıkama firmasına giden ürünleriniz geri geldiğinde yıpranmış bir şekilde karşınıza çıkıyor ve ürünlerinizin kullanım ömrü de azalıyor. Kullandığımız deterjan ve teknolojik makineler sayesinde halılarınızı temizlemekle kalmıyor, ömürlerini de en iyi şekilde uzatıyoruz. İlkel yıkama yöntemlerinden yavaş yavaş vazgeçiyoruz ve artık daha modern yıkama hizmetleri ile birlikte hem sizleri, hem de halılarınızı memnun etmeyi başarıyoruz.

balçova halı yıkama

Balçova Halı Yıkama

Gün içerisinde en fazla kullanılan ve en fazla yıpranan ürünler halılar olarak karşımıza çıkıyor ve kendine has yapıya bağlı olarak daha çabuk yıpranan halılar da, daha sorunlu bir şekilde karşınıza çıkıyor. Sık dokunan halıların kirlenmesi çok daha kısa sürede gerçekleşiyor ve ilkel temizlik çalışmaları ile bu ürünleri yıkamak pek de mümkün olmuyor, bu yüzden gereksiz yere vakit kaybetmek ve kendinizi de boş yere yormak yerine sizler de firmamızdan yardım alabilir ve gün içerisinde halılarınızı tertemiz şekilde teslim alabilirsiniz. Balçova halı yıkama firması olarak bu işi en iyi şekilde yapan deneyimli bir ekibe sahibiz ve bu ekip sayesinde çalışmalar çok daha kusursuz bir şekilde karşınıza çıkıyor.

Halı yıkamak her zaman çok zahmetli olmuştur ve az önce de söylediğimiz gibi sık dokunan halılar için bu çok daha sorunlu ve zahmetli bir hal almaktadır. Profesyonel ekibimiz sayesinde halılarınızın türü ne olursa olsun elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve sizlere de ilk günkü görüntüsü ile halılarınızı teslim ediyoruz. Maddi olarak da sizleri çok fazla yormayan firmamız hakkında daha fazla bilgi almak adına web sitemizi ziyaret edebilir ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Kalabalık çalışan kadromuz ve teknolojik halı yıkama makinelerimiz ile birlikte Balçova halı yıkama olarak sizlere çok daha kusursuz ve kaliteli yıkama hizmetleri sunuyoruz.

EFES HALI YIKAMA

Yerinde Halı Yıkama

[box]

Yerinde Halı YıkamaYerinde Halı Yıkama

Firmamız yerinde halı yıkama hizmetini İzmir’in bütün semtlerinde vermektedir. Firmamızı arayan müşterilerimize verilmiş olan saatte ulaşabilmek için 1 veya yarım saat önceden yola çıkılmaktadır. Müşterilerimiz üst katlarda oturduklarından dolayı halı yıkama malzemelerini üst katlara taşımakta oldukça zorluk çekilmektedir. Fakat firmamız bu tip sorunlara her zaman çözüm bulmaktadır. Yerinde halı yıkama hizmetinin yanı sıra evde halı yıkamada yapılmaktadır. Yerinde halı yıkama nedir sorusuna cevap verelim. Yerinde halı yıkama ofislerde, kamu şirketlerinde bulunan taşınmayan halıların halı yıkama firmalarınca giderek yıkanmasıdır. Daha zor olan halı yıkama işlemi ise duvardan duvara halıların kaplı olmasıdır. Yerinde halı yıkayabilmek için halı yıkama konusunda tecrübeli ekiplerin olması gerekmektedir. İş yeri ortamlarında halı yıkama işlemleri belirlenen saatlerde bitmek zorundadır. Birçok insanın bulunduğu bu ortamlarda hijyenik ortamı çabuk sağlanmaktadır. Yerinde halı yıkama için temizlik malzemeleri deterjanlar kullanılan malzemeler ve makinalar özel olmak zorundadır. Birçok firma tarafından yapılan yerinde halı yıkama hizmeti firmalar tarafından kaliteye göre değişmektedir. Kaliteye göre verilen bu hizmetler ücretlerde de değişim göstermektedir. Biz en iyi kaliteyi müşterilerimize vermekteyiz. Verdiğimiz kaliteye göre ücretimiz bulunmaktadır. Bu ücret sabittir. Duvardan duvara halı yıkama ücretlerimizi kesintisiz olarak hizmet veren numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz. İzmir’in hangi semtinde olursanız olun biz aksamalar hiç olmaksızın sizlere hizmet vermekteyiz. Yerinde halı yıkama yaparken ilk önce döşenmiş olan halıların cinsi belirlenir ve halı tipine göre temizlik malzemeleri seçilir. Daha sonrasında en iyi teknolojilerden biri olan emiş gücü yüksek olan makinalarımız ile halıların yüzeyindeki tozlar, kalıntılar temizlenir. Halı tipine göre seçilmiş olan deterjanlar ile beraber halı tipine uygun fırçalar seçilir ve halılar fırçalanır. Halıların üzerinde eğer kalıcı lekeler var ise bu lekeleri çıkartmak için özel leke çıkartıcı kimyasallar kullanılır. Bu aşamalar sonrasında halıya temiz su verilir. Su ile temizlendikten sonra halılar durulanır. Durulama işlemleri bittikten sonra emiş gücü yüksek makinalarımız ile halılar vakumlanır. Vakum sayesinde halıların üstünde bulunan bakteriler, mikroplar vakum makinesinin izine hapsedilir.

[/box]

Koltuk Yıkama İzmir

[box]

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır.koltuk yıkama izmir

Koltuk kumaşı incelenerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir.
Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su serpilr.
Tamamiyle ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey ‘Extraction’ yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Bornova Halı yıkama
Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Koltuk yıkama ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

Koltuk Yıkama ekibimiz görevini başarmıştır. Artık hijyenik ve temiz görünümlü koltuklara sahipsiniz.

Bizim ilk hedefimiz müşterilerimizin sağlığıdır. Bunun içinde müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkatmalarını tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda yıkama işlemleri başlamadan koltuk kumaşı incelenir uygun kimyasallar seçilir.

Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur. Kimyasallarımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir. Yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır.

[/box]

Buca Halı Yıkama

[box]

Buca halı yıkama şeklinde basit bir arama yaparsanız eğer sizler de bu sektörde çok sayıda firma olduğunu görebilirsiniz ancak bu işi gerçekten layıkıyla yapana ve kalabalık bir çalışan kadrosu ile çok daha kısa sürede halılarınızı sizlere teslim eden firma sayısının az olduğunu görebilirsiniz. Bu işi severek yapan ve işinin hakkını veren deneyimli personel grubu ile yıllardır hız kesmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve daha da önemlisi halılarınız için en iyisi neyse onu yapmaya gayret ediyoruz. Yaşam alanlarında en çok kullanılan ve en fazla kirlenen ürünlerden olan halılar, farklı yapılara sahiptir ve her halı da farklı şekilde dokunmuştur. Yumuşak dokunmuş ve seyrek dokunmuş olan halıların amatörce temizlemesi mümkündür ve çok fazla vakit almaz ancak yine de dibe çöken tozun temizlenmesi için biraz çaba harcamak gerekiyor.

Buca Halı Yıkama
Buca Halı Yıkama

 Buca halı yıkama

Buca halı yıkama ekibi olarak halılarınızı en iyi şekilde ele alıyor ve model konusunda detaylı bir inceleme yaparak gerekli temizleme çalışmalarını sizlere sunuyoruz. Halılarınızın modeli ve türü ne olursa olsun gerekli temizleme çalışmaları daha önceden belirleniyor ve buna göre yola çıkılıyor. Halılarında dibine çökmüş olan zararlı organizmalar, özellikle evinizde bulunan küçük yaştaki çocuklar için en büyük tehlikedir ve sağlıklarına zarar verebilecek mikroorganizmalardır. Bireysel olarak yapacağınız temizlik açıkçası çok fazla etkili olmayacak ve kabataslak bir temizlik olacaktır ancak firmamız çalışanları bu konuda gerçekten deneyim sahibi isimlerdir ve nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini de çok iyi bilmektedirler.

Kusursuz bir çalışma ve ekip çalışması ile birlikte Buca halı yıkama firması halılarınızı çok daha temiz bir şekilde sizlere teslim ediyor. Talepleriniz doğrultusunda ilk olarak halılarınızı sizlerden teslim alıyor ve atölyemize taşıyoruz. Hızlı araçlarımız ile bu işlem çok uzun sürmüyor ve temizleme çalışmalarına da aynı hız ile başlıyoruz. Gerekli çalışma düzeni oluşturulduktan sonra işlem başlıyor ve halılarınız yıkandıktan sonra da özle kuruma odalarına alınıyor. Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra gerekli teslimat da yine hızlı bir şekilde yapılıyor ve halılarınız ilk günkü gibi temiz bir şekilde adreslerinize bırakılıyor.

[/box]

Halı yıkama

[box type=”info”]

Halı yıkama

[/box]

[box]

Halı yıkama yaşadığımız büyük şehirlerde, ev veya işyerlerimizde kısacası yaşadığımız tüm alanlarda aslında sağlığımız da büyük bir rol oynayan önemli bir unsurdur. Halılarımız gün içerisinde gerek iş yerimiz gerek evlerimizde üzerine sürekli basılan, tozlanan, bakteri ve mikropları üzerinde tutan gün içeriside bir çok toz ve kire maruz kalan ve açıkcası en çok kirlenen eşyalarımızdan bir tanesidir.  Halı yıkama işlemi ile halımızda oluşan bu toz, bakteri, kir ve benzeri sağlığımızı olumsuz yönde etkileyecek tüm unsurlardan kurtulmamızı sağlayan en etkili yöntemdir.  Eğer bu temizlik işlemi sağlığa önem veren ve işini doğru bir şekilde yapan bir firma tarafından yapılıyor ise halınız tamamen temizlik ve hijyen konusunda ilk günkü kadar temiz olmaktadır.  Sağlığınız açısından çalıştığınız firma çok önemli bir unsurdur. Halılarınızın yıkama işlemini bir çok kişi evlerde yapmaktadır. Fakat unutulmamalıdır ki halılarımız sağlımız açısından çok önemlidir. Eğer halılarınız işlemi doğru bir halı yıkama fabrikasında doğru koşullar ile yapılmamış ise sağlığımızı tehdit edebilmektedir.  Halı yıkama işlemi sırasında tamamen doğru ekipmanlar,bu işlem için üretilmiş doğru şampuanlar kullanılmalıdır. Fakat bu sektöründe bu titizliği gösteren firmalar malesef çok azdır. Çoğu halı yıkama firması sadece para kazanmak amacı ile bu işlemleri bilinçsiz bir şekilde ve doğru olmayan yöntemler ile yapmakta dır. Bu sebeplerle halı yıkama firmanızı doğru seçmeniz sağlığınız ve aileniz için çok önemlidir.

Özellikle Yeşilyurt karabağlar eskiizmir civarında halılarınızı  yıkamaya vermek istiyorsanız ve kendinize uygun firma bulamıyorsanız, Efes Halı Yıkamayı arayabilirsiniz.

Hergün çocuklarınızın üzerinde oynadığı halılarınızın nasıl ve  hangi maddeler ile yıkandığını biliyor musunuz?

[/box]

[box type=”info”] İzmirde halı yıkama firmaları arasında en prestijli yerini korumayı devamlı başarabilen EFES Halı yıkam ile halılarınız güvenli ellerde.[/box]

Karabağlar halı yıkama

[box]

Karabağlar halı yıkama diyince akla ilk gelen firmalar arasında olan EFES karabağlar halı yıkama her zaman kaliteyi ve güveni ön planda tutmuştur. Halılarınız kendi halımız gibi yıkanmaktadır. Çünkü biliyoruz ki halılarınız bakterilerden tam olarak arınmazsa, çocuklarınızın sağlığı da aynı ölçüde tehlikeye girer. Bu da hayatımızı adadığımız çocuklarımızın hastalanması anlamına gelir. Bu yüzden sizin halılarınız bizim halımız, sizin çocuklarınız bizim de geleceğimiz bilinciyle halılarınız yıkanmaktadır.

Karabağlar Halı Yıkama

Uzman ekibimiz ile halı, yorgan, battaniye gibi evde yıkamakta güçlük çektiğiniz eşyalarınız son derece temiz bir şekilde yıkanmaktadır. Kendiniz yıkamış gibi hissedeceksiniz. Son teknolojiye sahip makinalarımız ile tamamen otomatik olarak yıkanan halılarınız için aklınız geride kalmasın. 

Çünkü Efes halı yıkama her zaman yıkadığı halıların arkasındadır. Herhangi bir problem gördüğünüz zaman lütfen bize bildirmekten çekinmeyiniz. Bizim görmediğimiz hatalarımız sizler tarafından bizlere iletildiği zaman bir sonraki yıkama ihtiyacınızda daha kaliteli bir hizmet almanız için çok önemlidir.

[/box]

Yorgan Battaniye Yıkama

[box]

yorgan-yikama

Öncelikle şiparişiniz doğrultusunda adresinizden yıkanacak yorganları alıyoruz. İlk aşama olarak hazırladığımız bitkisel kimyasallı suda bekletilerek yorganların hem hijyenik olmasını hemde lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz. Daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz. Son aşama olarak Yorganlarınızı özel kuru temizleme makinalarımız’da yıkıyoruz. Böylelikle Yorgan Yıkama işlemimiz sona eriyor. Yorgan yıkama işlemi bitiminde yorganınızı sıkma makinasına atarak sudan arındırıyoruz. Bu işlemden sonra kapalı mekan kurutma odasına alarak yorgan’nızı kurutuyoruz. Kuruyan yorganlar çırpılır sonrada parfümlenip kapalı ambalajla paketlenir. Gaziemir halı yıkama

Sterilize ve Hijyene kavuşmuş olan Yorgan Yıkama işlemi biten Yorganınız sevkiyat birimimiz tarafından size iletilmek için teslimat olur.

[/box]

Hatay halı yıkama

[box]Hatay halı yıkama firması olan EFES Halı yıkama ile halılarınız artık ilk günkü gibi görünecek.

Profesyonel ekibi ve yılların vermiş olduğu tecrübeler ışığında halılarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir firma olan EFES halı yıkama her zaman kaliteyi ön planda tutmaktadır. Son derece modern olan halı yıkama makinemiz ile özellikle Hatay Halı Yıkama hizmetinin yanı sıra izmirin bir çok semtine ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

Halılarınızı yıkatmaya karar vermeden önce, halılarınız yıkayacak firmayı iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Uzman kadromuz ve modern makinalarımızın yanı sıra halılarınıza zarar vermeyen halı yıkama deterjanları ile halılarınız her zamankinden daha temiz ve parlak görünecek.[/box]